Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Herb szkoły

Aktualności

#mche
8 września 2020

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W SKAWINIE II

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU MAŁOPOLSKA... ​Trwa rekrutacja uczniów naszego liceum na zajęcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego2014-2020 pn.” Małopolska Chmura Edukacyjna w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie II” Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych oraz właściwych postaw niezbędnych na rynku pracy oraz indywidualizacja podejścia do uczniów i uczennic Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie o szczególnych... REKRUTACJA NA ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W SKAWINIE II - ciąg dalszy artykułu »
#mche
7 września 2020

Małopolska Chmura Edukacyjna w LO w Skawinie II

Małopolska Chmura Edukacyjna w LO w Skawinie II Powiat Krakowski realizuje projekt dofinansowany z EFS"Małopolska Chmura Edukacyjna w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie II" Nr projektu: RPMP.10.01.04-12-0068/20. Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych u uczennic/ uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie. Dofinansowanie projektu z UE: 52 771,02 zł
#archiwum
2 lutego 2021

ZEBRANIE Z RODZICAMI

W czwartek 04.02.2021 r. w godzinach od 17:00 odbędą się zebrania z rodzicami. Wszystkie informacje przekażą wychowawcy klas. 
#mche
7 września 2020

Małopolska chmura Edukacyjna w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie II 2020-2021r

W październiku 2020r.rozpoczęły się zajęcia dodatkowe dla uczniów naszego liceum w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 pn.” Małopolska Chmura Edukacyjna w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie II.” Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych oraz właściwych postaw niezbędnych na rynku pracy oraz indywidualizacja podejścia do uczniów i uczennic Liceum Ogólnokształcącego w... Małopolska chmura Edukacyjna w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie II 2020-2021r - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
1 grudnia 2020

XLVII Olimpiada Historyczna

Zakończył się pierwszy, szkolny etap XLVII Olimpiady Historycznej. W części pisemnej wzięło udział 14 uczniów naszego liceum. Spośród nadesłanych prac komisja szkolna wybrała trzy prace, których autorzy zakwalifikowali się do części ustnej – Wiktoria Grzelak 3D, Kacper Morawa 2GD, Karol Nowak 3D. Z przyjemnością informujemy, że cała trójka pomyślnie przeszła część ustną i zakwalifikowała się do drugiego, okręgowego... XLVII Olimpiada Historyczna - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
23 listopada 2020

Wnioski do komisji socjalnej

Zbliża się termin spotkania komisji socjalnej, dlatego bardzo prosimy o składanie wniosków w nieprzekraczalnym terminie do 7.12.2020r. Wniosek należy wydrukować, wypełnić i wrzucić do skrzynki, która jest zamontowana przy głównym wejściu do szkoły. Wzory wniosków w załączeniu. Emerytowani nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi mogą poprać wnioski w sekretariacie szkoły.
#archiwum
5 października 2020

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU „MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W SKAWINIE II”

Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych oraz właściwych postaw niezbędnych na rynku pracy oraz indywidualizacja podejścia do uczniów i uczennic Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie o szczególnych potrzebach w zakresie: matematyki, chemii i języka angielskiego poprzez wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych: zajęcia on-line, koła naukowe. Projekt skierowany jest do uczniów klas II LO. W ramach... REKRUTACJA NA ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU „MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W SKAWINIE II” - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
20 września 2020

KOMUNIKAT

Obecnie trwają prace celem dostosowania strony dla osób niepełnosprawnych.
#archiwum
15 września 2020

Pożegnanie

W dniu dzisiejszym dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o śmierci ucznia kl. III AC LO ś.p. Kacpra Sasora. Społeczność szkolna LO głęboko poruszona odejściem Ucznia i Kolegi łączy się w bólu z rodziną Zmarłego. Spoczywaj w pokoju, Kacper. Nauczyciele, pracownicy i uczniowie LO w Skawinie
#archiwum
10 sierpnia 2020

Odbiór wyników egzaminu maturalnego

Drodzy Maturzyści! W dniu 11.08. 2020r.  można odebrać zaświadczenie o wyniku egzaminu maturalnego. Zaświadczenia będą wydawane  w przewiązce, w godzinach od 9.00 - 15.00. Zapraszamy. 
#archiwum
29 czerwca 2020

PODZIĘKOWANIA

Za nami organizacja i przeprowadzenie egzaminu maturalnego w sesji podstawowej, która w tym roku trwała od 8 do 29 czerwca. Teraz czekamy na wyniki! Serdecznie dziękujemy tym, na których w tych nadzwyczajnych okolicznościach mogliśmy liczyć: Firmie Valeo za bezpłatne przekazanie przyłbic ochronnych, umożliwiających organizację egzaminów zgodnie z zasadami bezpieczeństwa epidemicznego, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie za pomoc w... PODZIĘKOWANIA - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
25 czerwca 2020

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Na zakończenie roku szkolnego uczniowie spotkają się z wychowawcami 26 czerwca w trybie online, w ramach lekcji wychowawczych. Zostaną im także przesłane skany świadectw. Jeśli ktoś potrzebuje odebrać świadectwo, to będzie to możliwe w okresie wakacji w sekretariacie szkoły. Mamy nadzieję, że rozdamy je we wrześniu.
#archiwum
10 czerwca 2020

REKRUTACJA

Szanowni Państwo, przypominamy, że działamy w oparciu o „Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/21”: Rekrutujemy za pomocą systemu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych „Omikron”: Najbliższe ważne terminy: - od 15 czerwca do 10 lipca – termin na złożenie wniosku i uzupełnienie go o świadectwo ukończenia szkoły - od 31 lipca do 4 sierpnia termin na uzupełnienie wniosku o zaświadczenie o... REKRUTACJA - ciąg dalszy artykułu »