Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Herb szkoły

Aktualności

#archiwum
25 czerwca 2020

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Na zakończenie roku szkolnego uczniowie spotkają się z wychowawcami 26 czerwca w trybie online, w ramach lekcji wychowawczych. Zostaną im także przesłane skany świadectw. Jeśli ktoś potrzebuje odebrać świadectwo, to będzie to możliwe w okresie wakacji w sekretariacie szkoły. Mamy nadzieję, że rozdamy je we wrześniu.
#archiwum
10 czerwca 2020

REKRUTACJA

Szanowni Państwo, przypominamy, że działamy w oparciu o „Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/21”: Rekrutujemy za pomocą systemu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych „Omikron”: Najbliższe ważne terminy: - od 15 czerwca do 10 lipca – termin na złożenie wniosku i uzupełnienie go o świadectwo ukończenia szkoły - od 31 lipca do 4 sierpnia termin na uzupełnienie wniosku o zaświadczenie o... REKRUTACJA - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
1 czerwca 2020

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE PRZEPROWADZENIA EGZAMINU MATURALNEGO

Załącznik numer 1 do Zarządzenia dyrektora LO w Skawinie z dnia 01.06.2020r PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE PRZEPROWADZENIA EGZAMINU MATURALNEGO 2020R W LO W SKAWINIE W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMICZNYM. I.Informacje ogólne 1.Egzamin maturalny w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skawinie rozpoczyna się w poniedziałek 8.06.2020r i zostanie przeprowadzony zgodnie z harmonogramem ustalonym przez... PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE PRZEPROWADZENIA EGZAMINU MATURALNEGO - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
28 maja 2020

MATURA KOMUNIKAT

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie informuje, że w związku z organizacją egzaminu maturalnego w warunkach zagrożenia epidemicznego, uwzględniając wytyczne dotyczące przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych w 2020 r., podjęto decyzję o przeniesieniu części egzaminów zdawanej przez największą ilość zdających do sali gimnastycznej. Zmiana ta zapewni absolwentom i osobom odpowiedzialnym za przeprowadzenie egzaminu... MATURA KOMUNIKAT - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
28 maja 2020

ZARZADZENIE NR 17/2020

Konsultacje mogą odbywać się jedynie w oparciu o ustalony i podany do wiadomości przez dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie harmonogram konsultacji. W konsultacjach biorą udział jedynie osoby zdrowe bez objawów chorobowych, nieobjęte kwarantanną lub/i izolacją w warunkach domowych, nieprzebywające w domu z osobami objętymi kwarantanną lub/i izolacją w warunkach domowych W w/w sprawie osoby... ZARZADZENIE NR 17/2020 - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
25 maja 2020

MATURA KOMUNIKAT

W związku z organizacją egzaminu maturalnego proszę o zgłoszenie się osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką, ani nie mogą nosić przyłbicy w czasie wchodzenia i opuszczania sali egzaminacyjnej. Kontakt w tej sprawie jest niezbędny nie później niż do 29 maja 2020r. – telefonicznie bądź za pomocą dziennika elektronicznego z wicedyrektorem szkoły p. Andrzejem Morawą
#archiwum
11 maja 2020

OGÓLNOPOLSKA Kampania ZNAMIĘ! ZNAM JE?

U NAS W SZKOLE 11.05 - 30 05. Organizator - Akademia Czerniaka STUDENCKIE KOŁO NAUKOWE ONKOMA, CENTRUM ONKOLOGII – INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE  w Warszawie. We współpracy z #PowiatKrakowski. Dzisiaj rozpoczynamy w zmodyfikowanej ewersji, najpierw lekcje z wychowawcą, lekcje biologii, potem konkurs  - wszystkie informacje podczas zajęć.Zapraszamy. #LO #LOSkawina #akademiaczerniaka #powiatkrakowski... OGÓLNOPOLSKA Kampania ZNAMIĘ! ZNAM JE? - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
1 maja 2020

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego FOX

W dniu 3.03. 2020 odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkurs z języka angielskiego FOX, jego dwudziesta jubileuszowa edycja. Z wielką przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie zajęli bardzo wysokie miejsca. Zofia Marzec kl. Ic- wynik bdb, II miejsce w konkursie Wiktoria Zajda kl. Iga- wynik db, III miejsce w konkursie Eryk Remański kl. I gc- wynik db, III miejsce w konkursie
#archiwum
28 kwietnia 2020

MATURA 2020

W na podstronie MATURA znajdziecie pismo MEN w sprawie nowych terminów matur, oraz harmonogram matur
#archiwum
9 kwietnia 2020

WIELKANOC

Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary  w siłę człowieka. Życzę, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha! Dyrektor LO wraz z Gronem Pegagogicznym
#archiwum
21 marca 2020

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM CHŁOPCÓW

11 marca 2020r. w Kluszkowcach odbyły się ,,Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Narciarstwie Alpejskim Chłopców”. Do rywalizacji indywidualnej w konkurencji slalom gigant stanęło 80 zawodników – zwycięzców etapu powiatowego z całej Małopolski. Reprezentant skawińskiego LO Mateusz Bucki osiągnął bardzo dobry wynik zdobywając 4 miejsce w Małopolsce.  W klasyfikacji generalnej powiatów – krakowski zdobył 3 miejsce. MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM CHŁOPCÓW - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
16 marca 2020

ZARZĄDZENIE NR 9/2020

Dyrektora LO w Skawinie z dnia 16 marca 2020 roku w sprawie organizacji pracy w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Skłodowskiej-Curie w Skawinie w okresie zagrożenia koronawirusem Podstawa prawna:  art. 68 ust.1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe oraz rozporządzenia MEN z 11 marca 2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem... ZARZĄDZENIE NR 9/2020 - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
12 marca 2020

KOMUNIKAT

W dniach od 25.03.2020 do 10.04.2020r. w LO w Skawinie wprowadza się realizację podstawy programowej kształcenia ogólnego w trybie zdalnym. Podstawą komunikacji pomiędzy podmiotami pracy szkoły, tj: nauczycielami, uczniami i rodzicami jest dziennik elektroniczny, zwany dalej e-dziennikiem. Organizacja pracy i nauki w LO w Skawinie w rzeczonym okresie odbywa się w oparciu o dotychczasowy tygodniowy plan... KOMUNIKAT - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
9 marca 2020

XI HALOWE MISTRZOSTWA SKAWINY W LEKKOATLETYCE

SREBRO DLA REPREZENTACJI DZIEWCZĄT W XI HALOWYCH MISTRZOSTWACH SKAWINY W LEKKOATLETYCE:)) 04 marca 2020r. w hali sportowej naszego liceum odbyły się Halowe Mistrzostwa Skawiny w Lekkoatletyce. To był czas dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji. W klasyfikacji generalnej dziewczęta zdobyły II miejsce:)) Oto wyniki klasyfikacji indywidualnej: Bieg na 30m I miejsce – Agnieszka Kiewrel 2B II miejsce – Gabi Krupnik ID Bieg na 100m I... XI HALOWE MISTRZOSTWA SKAWINY W LEKKOATLETYCE - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
5 marca 2020

HALOWE MISTRZOSTWA SKAWINY W LEKKOATLETYCE CHŁOPCÓW

04.03.2020r. chłopcy naszego Liceum reprezentowali szkołę w ,,XI Halowych Mistrzostwach Skawiny w Lekkoatletyce Szkół Średnich”. Zarówno w klasyfikacji indywidualnej i generalnej szkół, nasza drużyna męska zajęła I miejsce. Skład zespołu: Maciej Paciorek, Paweł Michniak, Dominik Sikora, Konrad Lenik, Michał Bijan, Konrad Pasternak, Maksymilian Ożóg, Krystian Boroń, Karol Stokłosa, Bartłomiej Janas, Mateusz Zięba,... HALOWE MISTRZOSTWA SKAWINY W LEKKOATLETYCE CHŁOPCÓW - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
5 marca 2020

MISTRZOSTWA POWIATU KRAKOWSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

DRUŻYNY LO SKAWINA MISTRZEM POWIATU KRAKOWSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM DRUŻYNOWYM W dniu 28 lutego 2020r. odbył się  ,,Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców”. Nasze obydwie drużyny wywalczyły I miejsca i będą reprezentować Powiat na turnieju szczebla wojewódzkiego. Skład drużyn: dziewczęta - Kudra Marika, Tuleja Natalia, ZielińskaOliwia. Chłopcy - Bartnicki Jakub,  Bańdo Jan, Znaj Jędrzej. ... MISTRZOSTWA POWIATU KRAKOWSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
28 lutego 2020

KORNAWIRUS

W związku z wystąpieniem w ostatnich tygodniach w Chinach, we Włoszech, w Korei Południowej oraz innych krajach zachorowań, z takimi objawami, jak gorączka, kaszel, duszności i problemy z oddychaniem, przedstawiamy zalecenia służb sanitarnych, dotyczące postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem. Informacja służb sanitarnych dotycząca koronawirusa Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w jednym z rejonów... KORNAWIRUS - ciąg dalszy artykułu »