Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Herb szkoły

Aktualności

5 maja 2021

Egzamin maturalny z języka angielskiego 06052021 r

6 maja o godzinie 9.00 zdajemy język angielski na poziomie podstawowym w sali gimnastycznej /zdający z wydłużonym czasem pracy w szkole, w sali nr 7, a zdający na komputerze w szkole, w sali nr 3/ Nie zapomnijcie o: punktualnym przybyciu - wchodzimy na sale egzaminacyjne o 8.30, posiadaniu dowodu tożsamości i wydrukowanego oraz podpisanego oświadczenia, które otrzymaliście w zarządzeniu dyrektora LO - link:... Egzamin maturalny z języka angielskiego 06052021 r - ciąg dalszy artykułu »
4 maja 2021

Egzamin maturalny z matematyki 5 maja 2021r

5 maja o godzinie 9.00 zdajemy matematykę na poziomie podstawowym w sali gimnastycznej/zdający z wydłużonym czasem pracy w szkole, w sali nr 7, a zdający na komputerze w szkole, w sali nr 3/  Nie zapomnijcie o: punktualnym przybyciu - wchodzimy na sale egzaminacyjne o 8.30, posiadaniu dowodu tożsamości i wydrukowanego oraz podpisanego oświadczenia, które otrzymaliście w zarządzeniu dyrektora LO -  link:... Egzamin maturalny z matematyki 5 maja 2021r - ciąg dalszy artykułu »
1 maja 2021

Egzamin maturalny z języka polskiego - 4 maja

Informacja o sposobie przeprowadzenia egzaminu maturalnego w dniu 4 maja /język polski podstawowy.   ​4 maja o godzinie 9.00 zdajemy język polski na poziomie podstawowym w sali gimnastycznej​/zdający z wydłużonym czasem pracy w szkole, w sali nr 7, a zdający na komputerze w szkole, w sali nr 3/​Nie zapomnijcie o: punktualnym przybyciu - wchodzimy na sale egzaminacyjne o 8.30, posiadaniu dowodu tożsamości i wydrukowanego oraz podpisanego... Egzamin maturalny z języka polskiego - 4 maja - ciąg dalszy artykułu »
30 kwietnia 2021

Zakończenie klas 3

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 KLAS TRZECICH. Uroczystość odbyła się w szkole , na patio, z zachowaniem niezbędnych wymogów epidemicznych. Uczniowie każdej klasy o wyznaczonej godzinie, z rąk Dyrektora, odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Dyrektor szkoły pan Adam Łukasik,  w imieniu swoim, wychowawców  i pozostałych, nieobecnych nauczycieli, złożył gratulację ukończenia szkoły oraz życzenia... Zakończenie klas 3 - ciąg dalszy artykułu »
26 kwietnia 2021

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg Bardzo miło nam zakomunikować że Roksana Starowicz z klasy 2D została laureatką 3 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Krąg Plus, którego tegoroczną tematyką była wojna polsko-bolszewicka. Dyplom za bardzo dobry wynik otrzymała również Nina Czopek z klasy 2D. Dyplomy dla pozostałych uczestników konkursu zostaną rozdane na koniec roku szkolnego. Gratulujemy !!!​​
26 kwietnia 2021

Kangur matematyczny

Kangur matematyczny W dniu  22.04.2021 r.  24 uczniów naszej szkoły brało udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR. W tym roku w związku z sytuacją epidemiczną konkurs przebiegał w formie zdalnej"​
21 kwietnia 2021

Pomoc psychologiczno - pedagogiczna do uczniów

INFORMACJA: Pomoc psychologiczno-pedagogiczna, gdzie ją otrzymasz: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Skawinie, ul.Kościuszki 10. Tel:12 276 38 40Poradnia Psychiczna Dzieci i Młodzieży w Skawinie,ul.Energetyków 16. Tel:12 652 46 05Centrum Wspierania Rodziny w Skawinie,ul.Popiełuszki 17. Tel:12 276 34 10PEDAGOGSZKOLNY zapraszado kontaktu w godzinach dyżurów. Kontaktmożliwy przez dziennik... Pomoc psychologiczno - pedagogiczna do uczniów - ciąg dalszy artykułu »
19 kwietnia 2021

Inżynieria biomedyczna wokół nas

Inżynieria biomedyczna wokół nas Zapraszamy młodzież szkolną oraz grono pedagogiczne do wysłuchania wykładu nt: „GWIEZDNE WOJNY są bliżej niż myślisz…” w ramach cyklu „INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA WOKÓŁ NAS” . Wydarzenie organizowane przez Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej odbędzie się w dniu 22.04.2021 r. o godz. 14.00 za pośrednictwem platformy ZOOM oraz kanału YOUTUBE. W ramach... Inżynieria biomedyczna wokół nas - ciąg dalszy artykułu »
14 kwietnia 2021

Turniej Szachowy w LO

Turniej Szachowy w LO Pierwszy w historii naszego liceum Turniej Szachowy online! W ramach obchodów Europejskiego Dnia Solidarności Międzypokoleniowej, zapraszamy wszystkich do udziału w Turnieju Szachowym Open, na każdym poziomie: pasjonatów i początkujących. Szczegółowe informacje: https://docs.google.com/.../1-WTNAxit5310Rv2hwim5.../edit... Podejmij wyzwanie ! Dołącz do nas !
13 kwietnia 2021

Punkt szczepień powszechnych w LO w Skawinie

Punkt szczepień powszechnych w LO w Skawinie Trwają intensywne prace nad uruchomieniem punktu szczepień powszechnych w Gminie Skawina. Zlokalizowany zostanie w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Żwirki i Wigury 17.Skawina to największa gmina w Powiecie Krakowskim licząca 43 tysiące mieszkańców. W trosce o ich zdrowie i bezpieczeństwo Burmistrz Norbert Rzepisko podjął starania o uruchomienie punktu szczepień powszechnych właśnie w Gminie... Punkt szczepień powszechnych w LO w Skawinie - ciąg dalszy artykułu »
#mche
8 września 2020

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W SKAWINIE II

REKRUTACJA NA ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU MAŁOPOLSKA... ​Trwa rekrutacja uczniów naszego liceum na zajęcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego2014-2020 pn.” Małopolska Chmura Edukacyjna w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie II” Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych oraz właściwych postaw niezbędnych na rynku pracy oraz indywidualizacja podejścia do uczniów i uczennic Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie o szczególnych... REKRUTACJA NA ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W SKAWINIE II - ciąg dalszy artykułu »
#mche
7 września 2020

Małopolska Chmura Edukacyjna w LO w Skawinie II

Małopolska Chmura Edukacyjna w LO w Skawinie II Powiat Krakowski realizuje projekt dofinansowany z EFS"Małopolska Chmura Edukacyjna w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie II" Nr projektu: RPMP.10.01.04-12-0068/20. Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych u uczennic/ uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie. Dofinansowanie projektu z UE: 52 771,02 zł
#archiwum
2 lutego 2021

ZEBRANIE Z RODZICAMI

W czwartek 04.02.2021 r. w godzinach od 17:00 odbędą się zebrania z rodzicami. Wszystkie informacje przekażą wychowawcy klas. 
#mche
7 września 2020

Małopolska chmura Edukacyjna w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie II 2020-2021r

W październiku 2020r.rozpoczęły się zajęcia dodatkowe dla uczniów naszego liceum w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 pn.” Małopolska Chmura Edukacyjna w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie II.” Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych oraz właściwych postaw niezbędnych na rynku pracy oraz indywidualizacja podejścia do uczniów i uczennic Liceum Ogólnokształcącego w... Małopolska chmura Edukacyjna w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie II 2020-2021r - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
1 grudnia 2020

XLVII Olimpiada Historyczna

Zakończył się pierwszy, szkolny etap XLVII Olimpiady Historycznej. W części pisemnej wzięło udział 14 uczniów naszego liceum. Spośród nadesłanych prac komisja szkolna wybrała trzy prace, których autorzy zakwalifikowali się do części ustnej – Wiktoria Grzelak 3D, Kacper Morawa 2GD, Karol Nowak 3D. Z przyjemnością informujemy, że cała trójka pomyślnie przeszła część ustną i zakwalifikowała się do drugiego, okręgowego... XLVII Olimpiada Historyczna - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
23 listopada 2020

Wnioski do komisji socjalnej

Zbliża się termin spotkania komisji socjalnej, dlatego bardzo prosimy o składanie wniosków w nieprzekraczalnym terminie do 7.12.2020r. Wniosek należy wydrukować, wypełnić i wrzucić do skrzynki, która jest zamontowana przy głównym wejściu do szkoły. Wzory wniosków w załączeniu. Emerytowani nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi mogą poprać wnioski w sekretariacie szkoły.