Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Herb szkoły

Aktualności

#archiwum
13 września 2008

STYPENDIA SOCJALNE

O stypendium socjalne mogą ubiegać się uczniowie, których miesięczny dochód na jednego członka rodziny (netto) wynosi 351 zł. Do wniosku należy podać dochód za miesiąc sierpień. Wnioski stypendialne można odbierać od pedagoga szkolnego lub bezpośrednio w Urzędzie Miasta i Gminy. Uczniowie ubiegający się o stypendium socjalne składają wypełnione wnioski w Urzędzie Gminy na terenie miejsca zamieszkania. Dla uczniów... STYPENDIA SOCJALNE - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
17 kwietnia 2008

DZIEŃ OTWARTY

DZIEŃ OTWARTY – 24.04.08 (czwartek) od godz. 10:00 do 15:00. ZSO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skawinie ul. Żwirki i Wigury 17 Zaprasza wszystkich gimnazjalistów – uczniów klas trzecich i ich Rodziców na DZIEŃ OTWARTY naszej szkoły. W tym dniu, można obejrzeć szkołę „od środka” a więc sale lekcyjne, siłownię kawiarenkę i inne pomieszczenia szkolne. Uczniowie liceum pod kierunkiem nauczycieli przygotowali wiele ciekawych... DZIEŃ OTWARTY - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
17 kwietnia 2008

„Euro - nasz nowy pieniądz”.

10 kwietnia w naszej szkole odbyła się międzyszkolna debata pod hasłem „Euro - nasz nowy pieniądz”. W spotkaniu uczestniczyły Szkolne Kluby Europejskie wraz z opiekunami z Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2. Uczniowie mieli okazję poszerzyć wiedzę na temat strefy Eurolandu, mechanizmów przyjmowania wspólnej waluty i przygotowań Polski w tym zakresie. Z referatem wystąpiła przedstawicielka Urzędu... „Euro - nasz nowy pieniądz”. - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
17 kwietnia 2008

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ Już po raz szósty nasze liceum zorganizowało TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ. Udział brało 11 zespołów. Turniej został przeprowadzony sprawnie i bez żadnych komplikacji. Drużyny walczyły o Puchar Starosty Powiatowego. Poniżej przedstawiamy miejsca zajęte przez walczące zespoły. 1. Czernichów ( Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego) 2. Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II... TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
10 kwietnia 2008

Fitness

Nasze liceum już po raz piąty organizuje Mistrzostwa Powiatu o puchar Starosty Krakowskiego w nowoczesnych formach ruchowych - fitness. Impreza odbędzie się 22 kwietnia 2008r. o godz. 9.00 w hali sportowej SKiS w Skawinie
#archiwum
10 kwietnia 2008

Gazetka Szkolna

III miejsce i wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Nasze uczennice z klasy IId : Monika Syrek, Magdalena Madeja, i Karolina Ścibow zdobyły III miejsce w kategorii gazetka szkolna w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym "Daj szansę fortunie - zaprzyjaźnij się z ekonomią". Konkurs ogłosiło Stowarzyszenie Edukacja i Nauka oraz redakcja Gazety Szkolnej, a patronat medioalny objął Portal Wiedzy Ekonomicznej NBPortal.pl W kategorii komiks... Gazetka Szkolna - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
10 kwietnia 2008

Dzień Wiosny

01.04 w naszym liceum został zorganizowany przez Samorząd uczniowski Dzień wiosny. Rozpoczął się o 8:50 i trwał dwie godziny lekcyjne. Każda klasa zobowiązana była do wytypowania trzy osobowej reprezentacji, która miała zdobyć największą ilość punktów w wyznaczonych konkurencjach. Wszyscy uczniowie spisali się znakomicie! Każda trzy osobowa drużyna zaprezentowała wcześniej wymyśloną odę do grona pedagogicznego, strój... Dzień Wiosny - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
10 kwietnia 2008

Nasza uczennica

Nasza uczennica MAGDALENA MADEJA zajęła III miejsce i zdobyła tytuł Laureata zawodów okręgowych w XII edycji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej. Magda w połowie kwietnia będzie walczyła w finale olimpiady, która odbędzie się w Szczecinie. Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie.
#archiwum
20 marca 2008

Życzenia

Zdrowych, pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, smacznego jajka oraz obfitości na świątecznym stole. Niech cieszą oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki. Niech nie zabraknie miłości i wiosennego nastroju. Niechaj serca Wasze wypełnione będą pokojem i radością. życzy Samorząd Uczniowski
#archiwum
18 marca 2008

Dzień Otwarty

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zaprasza Rodziców na Dzień Otwarty, który odbędzie się 27 marca od godziny 17.00. Zapraszamy
#archiwum
26 lutego 2008

Gazetka Szkolna

Nasze uczennice: Magdalena Madeja, Karolina Ścibor i Monika Syrek zdobyły III miejsce w kategorii gazetka szkolna w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym „Daj szansę fortunie –zaprzyjaźnij się z ekonomią”. Konkurs ogłosiło Stowarzyszenie Edukacja i Nauka oraz redakcja Gazety Szkolnej, a patronat medialny objął Portal Wiedzy Ekonomicznej NBPortal.pl. W kategorii komiks zostały wyróżnione Ewelina Basista, Karolina Kotula i Aleksandra... Gazetka Szkolna - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
22 lutego 2008

Zaproszenie

Zapraszamy na V Mistrzostwa Absolwentów L.O W Narciarstwie, które odbędą się 24.02 (niedziela) w Lubomierzu. Start 10:00 Tradycyjnie po zawodach spotkamy sie przy ognisku. *Informacje w sekretariacie (012) 276-35-77
#archiwum
12 lutego 2008

Obóz

W drugim tygodniu ferii 4.02 uczniowie z naszego liceum wyjechali na obóz do Głuchołazów. Na początku pobytu pogoda nie dopisywała, lecz podczas kolejnych dni było słonecznie. Po przybyciu na miejsce uczniowie wraz z opiekunami zakwaterowali się w ośrodku Banderoza oraz zapoznali się z regulaminem. Uczniowie podczas pobytu wyjeżdżali na narty na Ramzową (Czechy) oraz wieczorami organizowane były dla nich dyskoteki. Mieli również do dyspozycji... Obóz - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
21 grudnia 2007

Życzenia

Wszystkim Przyjaciołom Szkoły pragnę w ten szczególny czas złożyć życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych spokoju, miłości i rodzinnego ciepła, a także zdrowia, szczęścia i pomyślności wszelkiej na cały Nowy 2008 Rok. Adam Łukasik, dyrektor ZSO
#archiwum
6 grudnia 2007

Zawiadomienie o wyniku postępowania

Zawiadomienie o wyniku postępowania Zespól Szkół Ogólnokształcących w Skawinie informuje, że w dn. 06.12.2007 r. wyłoniono najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie zapytania o cenę na dostawę i montaż zestawu do monitoringu wizyjnego. Jako najkorzystniejszą wybrano ofertę nr 3 złożoną przez Firmę FHU Przybylski, Monitoring & Security Systems, al. 29... Zawiadomienie o wyniku postępowania - ciąg dalszy artykułu »
#archiwum
16 listopada 2007

Dzień otwarty dla rodziców

W najbliższą środę, 28.11.2007, odbędzie się - dzień otwarty dla rodziców. Spotkanie służące informacji n/t postępów w nauce uczniów rozpocznie się o godz.17.00. Zapraszamy.