Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Herb szkoły

Sportowe sukcesy

11 września na Basenie Camena odbył się skawiński Aquathlon. Uczestnicy ze szkół ponadgimnazjalnych i grupa OPEN pokonała dystans 400 m wpław i 1200 m biegiem. Wynik uzależniony był od łącznego czasu pływania i biegu. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali Anna Wieczorek i Wiktor Chlebek z klasy 3c. Ania Zdobyła II miejsce ustępując rywalce z Trójki Częstochowa, natomiast Wiktor uplasował się na III miejscu tuż za kolegami również z Trójki Częstochowa i IV LO w Krakowie. Dnia 4 października 2010r. odbyły się Jesienne Powiatowe Biegi Przełajowe. Tradycją jest, że nasze Liceum bierze udział we wszystkich zawodach sportowych. I tym razem stawiliśmy się na starcie, gotowi do rywalizacji. Jak zwykle, spośród szkół ponadgimnazajnych, praktycznie tylko nasza szkoła mogła pochwalić się tak ambitną i wytrwałą młodzieżą, która po raz kolejny stanowiła najbardziej liczną reprezentację. Nasza szkołę reprezentowali: Dziewczęta: Szczypczyk Monika 3c, Knapik Marlena 3d, Czekaj Karolina 2b, Tabor Marta 2b , Pilch Justyna 2b, Staszczak Justyna 2c, Balza Magda 2d, Ożóg Paula 1b, Adamczyk Aga 1b, Klaudia Cisowska 1c Chłopcy: Padło Maciej 3a, Sowa Rafał 3d , Krasuski Jakub 2d, Kopucki Kamil 2b, Osak Kamil 2a, Okarmus Jacek 2a, Radziszowski Maciej 1a, Rusnak Dawid 1a, Witkowski Damian 1d, Szwarc Wacław 1d. Nasi reprezentanci zdobyli kolejno I i II miejsce. Wszystkim zawodnikom gratulujemy przede wszystkim ogromnego entuzjazmu i zapału do aktywnego udziału w zawodach! Dnia 5 października 2010r. w XII Biegu Sztafetowym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skawina reprezentacja Liceum wywalczyła I miejsce pokonując ZSTE i Liceum Katolickie. W skład naszej sztafety wchodzili: Knapik Marlena 3d, Szczypczyk Monika 3c, Klima Monika 1e, Padło Maciej 3a, Szwarc Wacław 1d i witkowski Damian 1d.