Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Herb szkoły

Informacja o sposobie przeprowadzenia egzaminu maturalnego w dniu 9 maja - język angielski rozszerzony język angielski dwujęzyczny filozofia poziom rozszerzony

​9 maja o godzinie 9.00 zdajemy język angielski na poziomie rozszerzonym w sali 14, 15, 16, zdający z wydłużonym czasem pracy w szkole, w sali nr 10. 
Zdający wchodzą wejściem głównym do szkoły, listy osób zdających w poszczególnych salach będą wywieszone na drzwiach wejściowych oraz na drzwiach sal egzaminacyjnych. 

​Nie zapomnijcie o: punktualnym przybyciu - wchodzimy na sale egzaminacyjne o 8.30, posiadaniu dowodu tożsamości i czarnego długopisu. 

9 maja o godzinie 9.00 zdajemy język angielski  dwujęzyczny w sali nr 12

​Nie zapomnijcie o: punktualnym przybyciu - wchodzimy na sale egzaminacyjne o 8.30, posiadaniu dowodu tożsamości i czarnego długopisu. 
​zdający w szkole wchodzą głównym wejściem do szkoły

9 maja o godzinie 14.00 zdajemy filozofię na poziomie rozszerzonym w sali  15 

​Nie zapomnijcie o: punktualnym przybyciu - wchodzimy na sale egzaminacyjne o 13.30, posiadaniu dowodu tożsamości i czarnego długopisu. 
​W szatniach pozostawiacie odzież wierzchnią ew. parasole, a w przezroczystych woreczkach klucze, telefony itp.
Każdy zdający pisze  używając własnych długopisów. Możecie mieć ze sobą małą butelkę wody, która w czasie egzaminu musi leżeć przy nodze stolika.
Prosimy o sprawne opuszczanie terenu szkoły tak, aby nie przeszkadzać osobom piszącym egzamin.
Powodzenia! Do zobaczenia!