Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Herb szkoły

FORUMIADA SIATKARSKA 2011

Dnia 05. Listopada 2011 r. w Hali Sportowej ZSO w Skawinie, uczennice naszej Szkoły wzięły udział w zawodach w Piłkę Siatkową - "FORUMIADA SIATKARSKA 2011". Do rywalizacji w licealnej kategorii wiekowej zgłosiło się 5 zespołów, które systemem każdy z każdym walczyły o jak najwyższe lokaty. Po odprawie oraz kilku słowach organizacyjnych przedstawionych przez Kierownika zawodów przystąpiono do gier właściwych. Po 4 godzinach rywalizacji najlepszy w turnieju okazał się team "LO Milenium". "LO Milenium" wygrały wszystkie mecze nie tracąc ani jednego seta. Na drugiej oraz trzeciej pozycji uplasowały się uczennice Naszej Szkoły z teamu "ZSO I" z kapitanem Magdaleną Balzą oraz "ZSO II" z kapitanem Justyną Staszczak. Czwartą lokatę zajęły zawodniczki Szkoły Katolickiej, natomiast piątą lokatę team "ZSO III" z kapitanem Nikolą Szczodróch na czele. W turnieju dziewczęta udowodniły, że jak najbardziej zasługują na medalową lokatę. Również, dzięki tym zawodom wyłoniona została główna reprezentacja szkoły w Piłce Siatkowej dziewcząt. Dla uczestników organizator zawodów ufundował pamiątkowe medale oraz puchary, które wręczał zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Skawina - mgr Paweł Kolasa. Zobacz zdjęcia z turnieju