Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Herb szkoły

25 MIĘDZYNARODOWE TARGI KSIĄŻKI W KRAKOWIE

Zdjęcie z galerii 25 MIĘDZYNARODOWE TARGI KSIĄŻKI W KRAKOWIE

"Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba..."- cytat z dzieła Juliusza Słowackiego to hasło przewodnie 25 Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie .

27 października 2022r. uczniowie klas humanistycznych, ich wychowawcy i aktyw biblioteczny wybrali się na tegoroczną 25 odsłonę Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, inspirowaną polskim romantyzmem, gdyż rok 2022 to 200 rocznica wydania „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza, które zapoczątkowały romantyzm w Polsce. Hejnałem na Scenie Wisła w hali EXPO Kraków otwarto w tym dniu kolejne już Targi Książki w Krakowie. Impreza - jak co roku zgromadziła wielu wydawców i twórców oraz wielbicieli literatury. Uczestnicząc w tym wielkim kulturalnym wydarzeniu, mogliśmy wziąć udział w licznych spotkaniach autorskich, premierach książek, prelekcjach i dyskusjach. Mieliśmy też możliwość spotkania z pisarzami, zdobycia ich autografów i kupienia książek.

GALERIA