Wersja z większym kontrastem Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie Biuletyn Informacji Publicznej ZSO w Skawinie
Herb szkoły

Zakończenie Roku Szkolnego 2024

Zdjęcie z galerii Zakończenie Roku Szkolnego 2024


Uroczystość zakończenia roku szkolnego, która odbyła się w naszej szkole, była okazją do podziękowań i wyróżnień. Podczas uroczystości Pani Dyrektor Ewa Masłowska podsumowała mijający rok szkolny. W swoim wystąpieniu wyraziła wdzięczność nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, rodzicom oraz uczniom za ich zaangażowanie i wkład w życie szkoły. Podkreśliła znaczenie współpracy i wspólnego działania, które przyczyniły się do licznych sukcesów i osiągnięć.

Pani Dyrektor wręczyła nagrody uczniom za szczególne osiągnięcia i zaangażowanie w życie szkoły. Wśród wyróżnionych znalazła się Dominika Szatko z klasy 3b, która uzyskała imponującą średnią ocen 5,85. Szczególne uznanie zdobyła również klasa 2a, w której najwięcej uczniów osiągnęło średnią ocen 4,75 i wyższą. Ponadto nagrodzeni zostali uczniowie reprezentujący szkołę w Debacie Oxfordzkiej i ci, którzy nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej - ze 100% frekwencją. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym za ich ciężką pracę i determinację.

Dyrektor szkoły złożyła również wszystkim uczniom życzenia udanych i bezpiecznych wakacji, zachęcając do odpoczynku i nabrania sił przed kolejnym rokiem szkolnym. Do życzeń dołączyła się również Anna Wąsowicz, Sekretarz Powiatu Krakowskiego, która skierowała do nas kilka ciepłych słów, podkreślając znaczenie edukacji i wspólnego działania na rzecz młodzieży.

Na zakończenie uroczystości, pani dyrektor podziękowała rodzicom za ich obecność i wsparcie, które jest nieocenione w codziennej pracy szkoły. Ich zaangażowanie i współpraca z nauczycielami oraz uczniami mają ogromny wpływ na rozwój i sukcesy naszej społeczności szkolnej.

Dziękujemy wszystkim za miniony rok szkolny pełen wyzwań i sukcesów. Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia 2 września, gdy wspólnie rozpoczniemy nowy rok szkolny 2024/2025!

GALERIA