Sukces w Konkursie Ortograficznym „O Pióro Starosty”

We wtorek 3.12.25 r. odbył się rozstrzygający etap Konkursu Ortograficznego „O Pióro Starosty”. Naszą szkołę reprezentowali wyłonieni w szkolnych eliminacjach zwycięzcy: Julian Stępski z klasy 3b i Maksymilian Kuciara z klasy 3d.

Chłopcy napisali – tradycyjnie już – w siedzibie Starostwa Powiatowego w Krakowie – dyktando. Tym razem o… modzie. Poradzili sobie świetnie! Maksymilian zdobył II miejsce!

Gratulujemy!